В Україні від ускладнень грипу померли вже п'ятеро людей

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Захворіло вже понад 2 мільйона людей.

Протягом епідсезону від початку жовтня до 12 січня в Україні від ускладнень грипу померли вже 5 дорослих: дві жінки та троє чоловіків.

Про це повідомляє Центр громадського здоров’я України у Facebook.

Зазначається, що троє померлих зареєстровано на Житомирщині, по одному на Тернопільщині та Запоріжжі. Ніхто із померлих не мав щеплення від грипу. Перший летальний випадок зафіксовано 31 грудня.

"Із 31 вересня по 12 січня захворіло 2,2 млн людей (5,8% населення), із них 1,5 млн – діти (68% від усіх захвоірлих). Госпіталізовано 61 842 людини" – йдеться в повідомленні.

З початку епідсезону від ускладнень грипу померли 5 людей Із жовтня 2019 по 12 січня 2020 року від ускладнень грипу...

Опубліковано Центр громадського здоров’я України Вівторок, 14 січня 2020 р.

Нагадаємо, в Україні від ускладнень грипу померла вагітна жінка, немовля врятували. 31-річна жінка захворіла 24 грудня. 31 грудня у зв`язку із відшаруванням плаценти проведено кесарів розтин. Жінка померла 3 січня, за результатами лабораторних досліджень підтверджено грип типу А.

Відео У Запоріжжі від грипу померла породілля, немовля вдалося врятувати

Медики ухвалили рішення про операцію, коли стан жінки став загрозливим для життя обох. 31-річна вагітна занедужала у грудні. У цей час вона перебувала під наглядом лікарів у пологовому будинку - спочатку хвороба виглядала, як звичайна застуда. Та коли температуру збити не вдалося, жінку терміново перевели до перинатального центру. Перебіг хвороби виявився стрімким, жінці ставало дедалі гірше. Аби врятувати немовля, медики вирішили робити екстрений кесарів розтин.  

У Запоріжжі від грипу померла породілля, немовля вдалося врятувати

Залиште свій коментар

Вибір редакції