В Україні видали київські проповіді патріарха Кирила

У книзі зібрані промови та виступи глави Російської православної церкви, які прозвучали під час його архіпастирського візиту до Києва.

У видавництві Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври видано книгу з проповідями і виступами патріарха Московського і всієї Русі Кирила, виголошені ним під час візиту до Києва.

Проповіді патріарха розміщені на 104 сторінках. Це - промови та виступи глави Російської православної церкви, які прозвучали під час його архіпастирського візиту до Києва.

У кінці липня в Києві було видано український переклад книги патріарха Кирила "Слово пастиря", виданий Синодальним відділом Української православної церкви (у канонічному єднанні з Московським патріархатом) по сумісництву зі Збройними силами та іншими військовими формуваннями України. Видання сформовано з циклу бесід на біблійні теми, з якими митрополит Смоленський і Калінінградський Кирило, нинішній патріарх, щосуботи виступав в ефірі одного з російських телеканалів.

Крім того, видавництво Києво-Печерської Лаври випустило двотомник Патерик Печерський. У перший том книги увійшли твори, написані в початковий період історії Лаври, в XI-XIII ст. Це видання представляє собою нову редакцію книги.

Другий том Києво-Печерського Патерика містить описи життя лаврських святих XVII-XX ст. Йдеться про нещодавно канонізованих лаврських подвижників і деяких святих, канонізованих в дореволюційний час.

Історичне введення до книги оповідає про становище православ'я в Росії і Україні в охоплюваний період.

Видання виконано у подарунковому варіанті з численними ілюстраціями.

Нагадаємо, візит патріарха Кирила в Україну відбувся 27 липня - 5 серпня. У Києві предстоятель РПЦ пробув три дні - 27-29 липня.

Читайте також:

Патріарх Кирило назвав росіян та українців "одним цілим"

Патріарх Кирило подякував Україні за вдалий візит

Патріарх Кирило, перебуваючи в Україні, зцілив хвору дитину

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: