В Україні видалятимуть пухлини за допомогою лазера

В Україні відкриють Центр ядерної медицини, де видалятимуть пухлину за допомогою лазера.

В Україні вже готовий до відкриття Центр ядерної медицини, де будуть видаляти пухлини хворих на рак за допомогою лазера.

Деякі методи видалення пухлин будуть геть новими для нашої України. Медики, озброєнні нанотехнологіями, знищуватимуть пухлини на нирках, м'яких тканинах без хірургічного втручання. Така операція буде проводитися за допомогою ультразвуку. Пухлина видаляється повністю. За допомогою такого апарату лікарі зможуть знайти пухлину менше одного міліметра. У визначену зону вводять препарат із міченим атомом, він назбирується у хворій клітині і випромінює енергію. Рак можна виявити на ранній стадії.

Це обладнання може визначити і наскільки успішною була операція. Чи всю пухлину видалили, чи не пішли метастази далі по організму.

Сканування одної зони коштує 800 євро. Але Глава Уряду обіцяв, що українців тут лікуватимуть безкоштовно.

Аби не пошкодити важливі судини, кишківник, нирки та спинний мозок, що зназодяться поруч з пухлиною, знищувати її будуть за допомогою лінійного прискорювача.

Сучасний апарат настільки маневрений, що може дістатися до будь-якої частини тіла.

У країнах, де п'ть років працюють революційні технології, на 20% зростає кількість пацієнтів, що одужали. Для України, де кожен п'ятдесятий має діагноз рак - потрібно принаймні 10 центрів ядерної медицини.

Читайте також:

Донецький шахрай "продавав" свою печінку онкохворим

Ізраїльські вчені створили ліки, що зупиняють розвиток раку

Кібер-ніж руйнує ракові пухлини за півгодини та 15 тисяч доларів

ВідеоАтоми - найсучасніша зброя проти пухлин

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: