Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні відкриваються кінотеатри: коли перші сеанси та чи можна придбати квитки

В Україні відкриваються кінотеатри: коли перші сеанси та чи можна придбати квитки

Квитки продаватимуть із дотриманням дистанції.

В Україні дозволили культурні заходи. Зокрема, можна відкривати кінотеатри

Столичний кінотеатр "Жовтень" відновлює свою роботу. Як працюватиме заклад в ефірі Сніданку з 1+1 розповіла директорка закладу Юлія Антипова.

"Ми відчиняємо двері нашого кінотеатру 2 липня. Квитки можна буде придбати вже наприкінці цього тижня", - каже директорка закладу.

За її словами, у прокаті буде 19 стрічок — це і нові, і старі фільми. Вартість квитків у кінотеатрі змінювати не збираються. Директорка обіцяє, що ціни залишаться на докарантинному рівні.

"Квитки продаватимуть із дотриманням дистанції півтора метри. Вільні місця будуть ізолювати, щоб гості не сідали. За дотриманням вимог стежитимуть контролери. Під час прийому їжі та напоїв можна буде зняти маску", - повідомила Юлія Антипова.

Відео Кінотеатри відновлюють роботу: що зміниться

Черговий етап пом’якшення карантину. В Україні дозволили масові, культурні заходи. Можна відкривати ресторани, басейни, музеї, театри та кінотеатри. Це рішення уряду. Та чи всі готові одразу розпочати роботу-  у сюжеті.   

Кінотеатри відновлюють роботу: що зміниться

Як повідомлялося, у зв'язку з пом'якшенням карантину столична влада дала дозвіл на відновлення роботи кінотеатрів, музеїв, театрів, басейнів та інших розважальних комплексів. Але і надалі залишається під забороною діяльність дитячих закладів оздоровлення і відпочинку. Також зберігається важливість дотримання дистанції в 1,5 м між відвідувачами й носіння масок. Аналогічні правила встановлено для проведення масових заходів (раніше було заборонено проводити масові заходи за участю понад 10 осіб.

Залиште свій коментар

Вибір редакції