В Україні відродили військову піонерську гру "Зірниця"

Гра, популярна в СРСР, повернулася в Україну. Учні 5-9 класів щорічно будуть приймати участь у цій грі, яка складатиметься з трьох етапів.

В Україні учні 5-9 класів щорічно будуть приймати участь у військово-патріотичній спортивній грі "Зірниця".

Як повідомляє прес-служба Міністерства оборони України, глава Міноборони Михайло Єжель 23 березня підписав спільний наказ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту, Міністерства оборони України та Товариства сприяння обороні України.

Серед основних завдань всеукраїнської гри - підготовка молоді до виконання конституційного обов'язку - захисту Батьківщини.

Гра буде проводиться щорічно в три етапи. I етап - міський і районний у березні-квітні; II етап - республіканський (Крим), обласної, міської (Київ і Севастополь) в квітні-травні. III - всеукраїнський етап (фінал) - проводиться у вересні.

У "Зірниці" беруть участь збірні команди учнів 5-9 класів (не старше 15 років на момент проведення III етапу проведення гри), які формуються на базі команди-переможця туру змагань із залученням учнів, які показали найкращі результати на етапах гри.

Гра складається з двох частин - конкурси та спортивні змагання (конкурс строю та пісні, військово-історичний конкурс за принципом гри "Брейн-ринг", вогнева підготовка, метання "гранати", долікарська допомога, топографічна підготовка), військова естафета "Десант" ( передача інформації, подолання імпровізованої смуги перешкод та ін).

Міноборони виступає співорганізатором "Зірниці". Контроль за виконанням наказу покладено на заступника міністра освіти і науки, молоді та спорту, міністра оборони, заступника голови Товариства сприяння обороні України.

Читайте також:

Майже половина українців хоче назад у СРСР

Табачник скасував уроки пам'яті про Голодомор у школах

Латвійські школярі не змогли розшифрувати абревіатуру СРСР

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: