В Україні відсьогодні офіційно послабили карантин: що дозволено, а що досі лишається під забороною

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У деяких регіонах карантин вирішили не послаблювати.

В Україні відсьогодні послаблюють карантинні обмеження, впроваджені, аби запобігти поширенню коронавірусу. Таке рішення було ухвалене урядом напередодні.

Про це йдеться у сюжеті ТСН.Ранок.

Зокрема, буде дозволено відкрити зони відпочинку. За дотримання посилених санітарних норм, можуть працювати салони краси, літні тераси кафе.

Відкриватися можуть невеликі торговельно-розважальні центри, щоправда, без фудкортів, кінотеатрів та зон розваг. Можна працювати музеям, бібліотекам, сервісам побутової техніки, стоматологам, адвокатам, нотаріусам.

Водночас під забороною залишаються:

  • фудкорти та зони розваг у ТРЦ;
  • кінотеатри і театри;
  • метрополітен;
  • громадський транспорт без спецпропусків;
  • приміський, міський, внутрішньообласний, міжобласний транспорт;
  • регулярне залізничне та авіасполучення;
  • спортзали, фітнес-центри;
  • університети, школи, дитячі садочки;
  • проведення масових заходів.

Карантин тепер адаптивний - регіони, зважаючи на ситуацію із захворюваністю, можуть не знімати обмеження. На Буковині, яка нині лідирує за кількістю інфікованих, жодних послаблень поки не буде. Як діяти далі - спецкомісія вирішуватиме увечері.

Натомість в Житомирі салони краси та літні майданчики кав’ярень запрацювали ще до загальнодержавних послаблень. Там навіть розмірковують про відкриття дитсадків. Бізнес, мовляв, повертається до роботи, а дітей треба десь залишати.

Відео Послаблення карантину в Україні: регіони самостійно діятимуть у разі погіршення ситуації

В Україні відсьогодні послаблюють карантинні обмеження, впроваджені, аби запобігти поширенню коронавірусу. Зокрема, дозволено відкрити зони відпочинку. За дотримання посилених санітарних норм, можуть працювати салони краси, літні тераси кафе. Відкриватися можуть невеликі торговельно-розважальні центри, щоправда, без фудкортів, кінотеатрів та зон розваг. Можна працювати музеям, бібліотекам, сервісам побутової техніки, стоматологам, адвокатам, нотаріусам.  

Послаблення карантину в Україні: регіони самостійно діятимуть у разі погіршення ситуації

Залиште свій коментар

Вибір редакції