В Україні відсвяткували День Росії

В Україні пройшли святкування Дня Росії. Зокрема - у Києві урочистий прийом за участю Михайла Зурабова, на який прийшли високопоставлені гості. Віктор Янукович, щоправда, не прийшов.

У Севастополі та Києві відсвяткували День Росії. У Севастополі пройшли демонстрації, а в Києві все було офіційніше.

У Жовтневому палаці у п'ятницю урочистий прийом за участю посла Росії в Україні Михайла Зурабова.

Посол особисто зустрічав гостей, серед яких відомі українські політики, культурні, наукові діячі, а також представники різних церковних конфесій.

Зокрема, на прийом прийшли перший заступник глави Адміністрації президента України Ірина Акімова, глава МНС Нестор Шуфрич, глава РНБО Раїса Богатирьова, а також низка народних депутатів від різних фракцій.

Під час відкриття урочистостей Зурабов в черговий раз підтвердив, що Росія зацікавлена у зміцненні України.

"Росія надзвичайно зацікавлена у сильній, потужній, послідовній Україні. Ми братні народи. Я думаю, що навряд чи можна знайти у світі людей ближчих, поєднаних і родинними, і кровними зв'язками, і спільною історією", - заявив він.

"Я абсолютно переконаний у тому, що скрутні хвилини, важкі роки для України позаду і далі наша спільна дорога - разом рука до руки до процвітання наших народів", - сказав дипломат.

Зурабов зазначив, що Росія вважає Україну своїм стратегічним партнером.

"Торік був продовжений термін дії договору про дружбу, співпрацю і партнерство, і цього року з обранням нового президента України наші взаємини отримали новий імпульс до розвитку... Я впевнений, що нам вдасться вивести відносини наших країн на якісно інший рівень", - сказав Зурабов, додавши, що Росія абсолютно до цього готова і він упевнений в тому, що і керівництво України діятиме так само активно, як це було в спільній роботі останні кілька місяців.

Після виступу Зурабова розпочався святковий концерт. А от Віктор Янукович на прийом так і не з'явився.

Читайте також:

У Російській Федерації відзначають День Росії

Дві третини росіян не знають, яке свято 12 червня

Посол РФ: українці та росіяни – єдиний народ

"Російський блок" поскаржився, що ПР забороняє святкувати День Росії

ВідеоПівнічні сусіди святкують

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: