В Україні відтепер за педофілію в Інтернеті саджатимуть за грати

Збоченців, які чіплятимуться до неповнолітніх в Інтернеті, відтепер саджатимуть: віртуальний дорослий незнайомець зможе потрапити у в’язницю щонайменше на 5 років.

Збоченців, які чіплятимуться до неповнолітніх в Інтернеті, відтепер саджатимуть. Відповідні органи стежитимуть як за дитячим порно, так і за слизькими інтимними розмовами у віртуальному просторі.

Школярі зграйками після школи забігають до Інтернет-клубу і проводять тут по 2 - 3 години мало не щодня. Здебільшого грають в ігри, але крім того активно знайомляться і дружать у віртуальному світі.

Дванадцятирічний Сашко каже, що чимало його віртуальних друзів йому незнайомі взагалі. І неохоче зізнається - із незнайомцями говорить навіть на найінтимніші теми.

За оцінкою міжнародних експертів майже 90% підлітків стикаються із сексуальними домаганнями в чатах. Середній вік знайомств із цією темою – 11 років.

Кожен пятий підліток, який сидить в Інтернеті, зізнався, що отримував матеріали сексуального змісту.

Приставання або залицяння до дитини в Інтернеті дорослої людини – в Україні незабаром це стане злочином, за який віртуальний дорослий незнайомець, що по той бік екрану, зможе потрапити у в’язницю, щонайменше на 5 років.

Сьогодні в Україні це ніяк не карається. У Європі навіть віртуально сексуальне чіпляння до дитини це злочин. Нині країни ЄС у межах боротьби з педофілією ще збільшують кримільне покарання за дитяче інтернет спокушання. Україна таке лиш запроваджує.

Особливе місце в захисті своїх дітей у Європі відводять батькам.

В Україні менше третини сімей, що мають доступ до Інтернету, захищають своїх дітей, установлюючи фільтрувальне програмне забезпечення, хоча можуть від такої тематики дітей відгородити, бодай удома.

Читайте також:

Кохання в Інтернеті загрожує українкам розбитим серцем і пустим гаманцем

Інтернет перевірять на ксенофобію

Міліція затримала макіївського парубка за голі фото в Інтернеті

ВідеоІнтернет полювання на педофілів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: