В Україні відтворили справжнє обличчя князя Ярослава Мудрого

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В Україні відтворили справжнє обличчя князя Ярослава Мудрого

Тримірну голограму можна буде побачити у Софії Київській.

Незабаром у заповіднику "Софія Київська" усі охочі зможуть побачити тримірну голограму відтвореного істориками та криміналістами справжнього обличчя Ярослава Мудрого. Вона кардинально відрізняється від зображення, створеного за радянських часів - подібного до російських царів.

Про це йдеться 13 лютого в сюжеті ТСН.19:30.

Відтворити справжнє обличчя Ярослава Мудрого взялися автори проєкту  "Україна. Повернення своєї історії" на телеканалі "1+1". Але з'ясувалось, що його останки зникли з храму у центрі столиці.

Під час пошуків дослідники знаходили чимало доказів того, що реконструкція обличчя хибна. Українцям десятиліттями вкладали у голови іншу історію.

30 науковців - криміналісти, археологи та антропоги - шукали відповідей в секретному архіві Ватикану, підземеллях. Таємниці історії завели їх до Росії та Америки. Команда зуміла повернути справжнє обличчя князю за пів року досліджень.

І ось тепер проєкт вийшов за межі телеекранів. Зображення з фільму адаптували на 3D-проєкцію. Директорка заповідника каже, що її їм подарував меценат. Вона єдина на всю Україну. Виготовлення замовляли в Данії.

Новини України: у заповіднику "Софія Київська" з’явиться голограма Ярослава Мудрого

Новини України: у заповіднику "Софія Київська" з’явиться голограма Ярослава Мудрого

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Наступна публікація