В Україні відзначають День ВМС: військовим дякують за вірність присязі під час агресії Росії

Секретар РНБО наголосив, що вони з честю виконали свій обов'язок.

Першої неділі липня традиційно відзначається День Військово-морських сил України. Військових з цим днем вже привітали перші офіційні особи держави.

Зокрема, президент Петро Порошенко подякував їм за патріотизм, мужність та відданість.

Водночас секретар РНБО наголосив, що "славетна історія українських воєнних моряків розпочалась з княжого флоту Київської Русі та козацьких "чайок".

"Протягом усієї новітньої історії України матроси і офіцери гідно виконували свій обов'язок, утверджуючи та посилюючи авторитет України як морської держави", - йдеться в його привітанні.

Він подякував всім матросам і офіцерам, які залишилися вірними присязі під час військової агресії Російської Федерації в Криму.

"Ви з честю виконали свій обов‘язок, взявши на себе удар і надавши можливість побудувати оборону нашої країни та відродити бойовий потенціал Збройних Сил. Сьогодні наші морські піхотинці гідно протистоять ворогу на сході України, а моряки надійно захищають морські кордони нашої держави. Україна була, є і буде морською країною з гідними та надійними Військово-морськими силами!" - зазначив Турчинов.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман побажав міцного здоров'я й спокійного моря.

Нагадаємо, у квітні президент України Петро Порошенко погодив кандидатуру виконувача обов'язків командувача ВМС ЗСУ генерал-лейтенанта Ігоря Воронченка на посаду командувача. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: