Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні відзначають День Збройних Сил

Святкування відбудуться у всіх містах країни.

Україна відзначає День Збройних Сил.

Святкування відбуваються 26 рік поспіль. Це фактично професійне свято для 250 тисяч військових усіх видів військ: Сухопутних, Повітряних, Військово-морських сил, Десантно-штурмових військ та Сил спеціальних операцій. Також до складу ЗСУ входять такі підрозділи, як війська територіальної оборони, військова служба правопорядку, медична служба, капеланство, юридична служба та соціально-психологічна служба.

Навесні 2014 року армія приведена у повну бойову готовність і дає відсіч військовим Росії та її найманцям на території Луганської і Донецької областей. Із початком війни на Сході армія відновилась і тепер Україна в десятці армій Європи і тридцята у світі.

Сьогодні, 6 грудня, у столиці на Хрещатику біля Головпоштампту о 13.00 презентують виставку "Українське військо: 1917–1921". Експозиція розповідає про українське військо та його організацію, легендарних командирів, роди військ, однострої та відзнаки, зброю, найвизначніші військові формації та бойові операції 1917-1921 років. Оглянути її можна протягом місяця.

Залиште свій коментар

Вибір редакції