Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні випробували новий ракетний комплекс "повітря-земля"

В Україні випробували новий ракетний комплекс "повітря-земля"

З модернізованого літака МіГ-29 МУ2 випустили ракети Х-29Т.

В Україні на полігоні у Волинській області почали випробовувати керовані ракети Х-29Т типу «повітря-земля», що запускаються з літака МіГ-29 МУ2.

Про це повідомляє «Український мілітарний портал» і публікує відео запусків. 

Видання уточнює, що ракетне озброєння призначене для знищення військової техніки, оборонних споруд (опорні пункти, штаби, контрольно-спостережні пункти і т. Д.), Об'єктів інфраструктури (мости, бетонні злітно-посадочні смуги), а також кораблів і суден водотоннажністю до 10 000 тонн.

Відео випробувань оприлюднено на сторінці Організації Волинських авіалюбителів «ОВАЛ». «На даному відео видно, як пара легких фронтових винищувачів МіГ-29, в якій головним є модернізований легкий фронтовий винищувач МіГ-29МУ2, робить два заходу на ціль», - йдеться в коментарі до відео, яке вдалося зняти одному з членів організації.

Пуски ракет Х-29Т з борта МіГ-29МУ2 - 28. 05. 2020

Сьогодні, в четвер, 28-го травня, на сайті військового інформаційного інтернет-видання "Український мілітарний портал" (MIL.IN.UA) з'явилась стаття про початок випробувальних пусків керованих авіаційних ракет Х-29Т класу "повітря - поверхня" з телевізійною голівкою самонаведення з борта модернізованого легкого фронтового винищувача МіГ-29МУ2. Прочитати дану статтю Ви можете за цим посиланням - https://mil.in.ua/uk/news/rozpochalys-pusky-h-29t-z-mig-29-mu2 . Дані пуски виконували сьогодні зранку по наземним учбовим цілям на авіаційному полігоні Повурськ в Ковельському районі. Самі пуски відбувались у небі над с. Черськ у Маневицькому районі, яке межує з полігоном і в якому проживає активіст Організації Волинських Авіалюбителів "ОВАЛ✈️" Taras Nazaruk, який і зняв на відео ці унікальні моменти. На даному відео, знятому Тарасом, видно, як пара легких фронтових винищувачів МіГ-29, у якій ведучим є модернізований легкий фронтовий винищувач МіГ-29МУ2, робить два захода на ціль. Під час першого захода ведучий виконує пуск ракети Х-29Т з точки підвіски під лівою консоллю крила, а під час другого захода - з точки підвіски під правою консоллю крила. При цьому ведений літак, який під час першого пуску іде в лівому пелензі від ведучого, а під час другого - в правому пелензі, імовірно є навчально-бойовим винищувачем МіГ-29УБ (двомісна навчально-бойова модифікація, так звана "спарка"), із задньої кабіни якого відеооператор здійснює відеозйомку обох пусків. Отже, маємо надію на те, що по завершенню даних випробувань офіційні військові джерела інформації викладуть у відкритий доступ ефектне відео з даними пусками, зняте в повітрі з кабіни літака. :-)

Опубліковано Організація Волинських Авіалюбителів «ОВАЛ»/Луцький Аероклуб «Крила Волині» Четвер, 28 травня 2020 р.

Випробування проводяться Державним науково-дослідним інститутом випробувань та сертифікації озброєння і військової техніки. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції