В Україні випустили медаль із зображенням Януковича

Фахівці Банкнотно-монетного двору виготовили першу партію інавгураційних медалей із зображенням Віктора Януковича.

На честь інавгурації Віктора Януковича випустили пам'ятну медаль.

Про це розповів керівник протоколу Віктора Януковича Юрій Ладний.

"Був розроблений і переданий Національному банку України ескіз нової пам'ятної медалі. Виготовлення цього знака займає більше місяця. Але фахівці Банкнотно-монетного двору працювали, що називається, не покладаючи рук і встигли виготовити першу партію інавгураційних медалей до 25 лютого", - заявив Ладний.

Перша інавгураційній медаль в Україні була випущена в 1999 році тиражем в 1000 штук. На аверсі було зображено факсиміле Леоніда Кучми, на реверсі - фасад Маріїнського палацу. Тираж цієї монет був 1000 штук.

Віктор Ющенко продовжив традицію, випустивши 2000 інавгураційних медалей: частина з срібла, частина - з латуні. Відмінною рисою медалей було зображення портрета президента. Також на реверсі були слова "Вірю Знаю Можемо", передвиборна символіка "ТАК" і підкова.

Медалі Кучми після звільнення його з посади коштували від 400 до 1000 доларів. Ющенко свої медалі роздав активістам "помаранчевої революції". Зараз срібні пам'ятні знаки на ринку оцінюються в 500-800 доларів, латунні - в 100-200 доларів.

Читайте також:

На інавгурацію Януковича приїхали 11 президентів та 200 іноземних ЗМІ

Московський патріарх благословив Януковича на президентство

Янукович офіційно вступає на посаду президента

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: