В Україні різко виріс рівень народжуваності

У чотирьох регіонах – Волинській, Закарпатській, Рівненській областях та м. Києві - кількість реєстрації народжень перевищила кількість реєстрацій смерті.

Після спаду народжуваності, зафіксованого в Україні в першому кварталі 2010 року, впродовж другого кварталу поточного року в країні знову фіксується зростання кількості народжень. Такі дані оприлюднив міністр юстиції Олександр Лавринович.

Так, впродовж квітня-червня 2010 року в Україні було зареєстровано понад 120 тис. народжень, що майже на 15% вище за показники січня-березня цього ж року.

У чотирьох регіонах – Волинській, Закарпатській, Рівненській областях та м. Києві - кількість реєстрації народжень перевищила кількість реєстрацій смерті. Зокрема, у Закарпатській області - на 16%, м. Києві - на 14%, Рівненській області – на 12%, Волинській області - на 5%.

При цьому міністр для порівняння зазначив, що протягом першого кварталу 2010 року народжуваність перевищувала смертність лише в Закарпатській області та м. Києві – відповідно, на 12% та 6%.

Загалом кількість зареєстрованих смертей в Україні впродовж першого півріччя 2010 року перевищувала кількість зареєстрованих народжень в середньому на 34%, що відповідає показникам відповідного періоду 2009 року.

Проте у восьми регіонах кількість актових записів про смерть перевищувала кількість складених актових записів про народження майже вдвічі. Зокрема, це Чернігівська, Сумська, Луганська, Донецька, Полтавська, Дніпропетровська, Запорізька та Харківська області.

Зазначимо, за прогнозами ООН, якщо динаміка збільшення смертності населення не зменшиться і до 2030 року в Україні буде проживати 39 млн населення.

Читайте також:

Населення України скоротилося з початку року на 75 тисяч

У трьох регіонах України смертність перевищила народжувальність

За 20 років українців поменшає на 9 мільйонів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: