В Україні вироблятимуть горілку "Партія регіонів"

На етикетці пляшки, виконаній в синьо-жовтих барвах, буде зображена карта України та написи "Партія регіонів" та "Україна".

Один з українських виробників алкоголю готує до випуску серію горілки під назвою "Партія регіонів". Про це 2 грудня на сесії Львівської облради повідомила депутат від фракції ВО "Свобода" Ірина Сех.

На етикетці пляшки, виконаній в синьо-жовтих барвах, буде зображена карта України та напис "Україна". На звороті, де вказано міцність продукції, зацитовано вірш, який зокрема містить рядки:

"Регіони України – щастя кожної родини.
Ми крокуємо разом у майбуття.
Регіони України – наша партія єдина
За народ, за державність, за любов, за життя".

Як зазначено у заяві Ірини Сех: "Уявляємо, як хильнувши рекламної продукції, електорат "Партії регіонів крокуватиме до майбуття". У заяві зазначено, що з одного боку вони усвідомлюють, що такими методами агітації та пропаганди Партія регіонів остаточно зіпсує собі імідж серед електорату, з іншого боку, "Свободу" обурює таке ставлення до народу, до виборців.

"Свободу" обурюють такі кроки ПР, адже кожного року Україна втрачає понад 40 тисяч своїх громадян, які помирають через алкоголь. За рівнем споживання алкоголю серед молоді та дітей Україна посіла перше місце в світі за даними ВООЗ. Тому "Свобода" сподівається, що українці належно відреагують на цю спробу принизити їхню гідність та звертається до правоохоронців з проханням перевірити використання виробником цієї продукції назви "Україна".

Читайте також:

БЮТ: дача Януковича в чотири рази більша за Ватикан

Голова Федерації профспілок розповів, як брав Януковича за портки і крив матом

Янукович: я не хотів, щоб по Дніпру з Києва попливли трупи

ПР: Янукович-президент призначить прем’єром Яценюка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: