В Україні вирує нищівна епідемія гепатиту

За даними ВООЗ, число носіїв вірусу гепатиту В у світі досягає 350-500 млн., а людей, у яких виявлені маркери гепатиту С, - понад 180 млн.

Україна потерпає від найтяжчої епідемії гепатиту серед країн Європи та СНД. Про це заявив перший заступник міністра охорони здоров'я України Василь Лазоришинець в середу, 19 травня, на прес-конференції, приуроченій до Всесвітнього дня боротьби з вірусними гепатитами.

Водночас, за його словами, сьогодні держава визнала цю проблему та готова разом з громадськими організаціями допомогти вирішити її.

Лазоришинець зазначив, що в Україні існує мало інформації про гепатит С, тоді як група вірусних гепатитів, найбільш небезпечними серед яких є В і С, швидко поширюються у нашій країні і приводить до хронічного перебігу хвороби з несприятливими наслідками.

Сьогодні, за даними ВООЗ, число носіїв вірусу гепатиту В у світі досягає 350-500 млн., а людей, у яких виявлені маркери гепатиту С, - понад 180 млн. Кількість людей, інфікованих вірусом гепатиту С, вже сьогодні в десятки разів перевищує кількість ВІЛ-інфікованих, а, за прогнозами фахівців, до 2015-2020 років число хворих ще подвоїться.

Читайте також:

В Україні сотні тисяч людей хворі на гепатит С

ВООЗ: світові дуже пощастило, що свинячий грип не мутував

У США і Канаді поширюється смертельно небезпечний штам грибка

ВідеоГепатит уже дихає в потилицю СНІДу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: