В Україні військова поліція може стежити за працівниками ТЦК та СП: але є нюанс

В Україні військова поліція може стежити за працівниками ТЦК та СП: але є нюанс

Військова поліція в Україні. Колаж ТСН.ua / Фото: ТСН.ua

Військова поліція, діяльність якої напередодні в першому читанні підтримала ВР, може стежити за роботою працівників ТЦК та СП.

В Україні військова поліція може стежити за працівниками ТЦК та СП. Таким чином в нашій державі хочуть врегулювати їхню роботу та запобігти конфліктним ситуаціям, які нерідко виникають з громадянами. 

Про це в ефірі “Радіо Свобода” повідомив нардеп від "Слуги народу", член Комітету ВР з питань правоохоронної діяльності Владлен Неклюдов.

Так, військова поліція, діяльність якої напередодні в першому читанні підтримала ВР, може стежити за роботою працівників ТЦК та СП.

Проте деякі депутати таку ініціативу критикують. І пов’язано це з тим, що військова поліція навряд чи буде виявляти порушників, оскільки вони належать до однієї системи.

“На жаль, на сьогодні нам військове командування не може сказати, скільки порушень, перевищень повноважень було виявлено серед працівників ТЦК за увесь період. Яка б історія не була в Одесі, на Закарпатті, в Чернівецькій області… Це одна система, навряд вона буде карати сама себе”, - наголосила нардепка від “Голосу” Соломія Бобровська.

Нагадаємо, що у середу, 19 червня, народні депутати ухвалили у першому читанні законопроєкт №6569-д про створення в Україні військової поліції.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація