В Україні вперше скористалася послугою зберігання газу німецька компанія RWE

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Переговори про можливості використання українських підземних сховищ з провідним європейським трейдером тривали кілька років.

Німецька компанія RWE в липні вперше скористалася послугою зберігання газу на території України в режимі "митний склад".

Про це повідомляє оператор газотранспортної системи України держкомпанія "Укртрансгаз".

"У липні ключовий гравець європейського ринку газу - німецька компанія RWE - вперше скористалася послугою зберігання газу в режимі "митний склад" на території України. До цього операції продажу газу цим трейдером здійснювались винятково на західному кордоні України", - сказано в повідомленні.

У компанії відзначили, що переговори про можливості використання українських підземних сховищ з провідним європейським трейдером тривали кілька років.

Як повідомляє пресслужба, посилаючись на інформацію представника компанії Дітріха Хоффманна, раніше RWE працювала лише на кордоні України, а на сьогодні вже здійснила операції із ввезення і вивезення газу на територію України.

RWE - це німецька енергетична компанія, яка базується в місті Ессен. Сьогодні вона є постачальником для більш ніж 20 млн споживачів електроенергії і 10 млн споживачів газу в Європі. RWE є другим за величиною виробником електроенергії в Німеччині.

"Укртрансгаз" експлуатує 12 підземних сховищ газу загальною активною ємністю близько 31 млрд куб. м. Підземні сховища газу є складовою частиною системи газопостачання України і транзиту газу через її територію. Також компанія є оператором магістральних газопроводів, по яких природний газ транзитом надходить з Російської Федерації до країн ЄС.

Російський "Газпром" збільшив обсяги транзиту газу до ЄС через українську ГТС, бо дві нитки обхідного газопроводу "Північний потік" зупинені на ремонт. Транзит збільшився на 25%, або на 60 мільйонів кубометрів на добу. 

Відео Здешевшання газу та штрафи для “євробляхерів”: які новації чекають Україну в серпні

Сніданок зібрав новації, які починають діяти в Україні від сьогодні та впроваджуватимуться протягом серпня. Зокрема, подешевшання газу,  штрафи для водіїв на єврономерах та патрулі Нацгвардії у містах. Детальніше дивіться у сюжеті. 

Здешевшання газу та штрафи для “євробляхерів”: які новації чекають Україну в серпні

Залиште свій коментар

Вибір редакції