В Україні введуть надзвичайний стан через теракти в Макіївці

Надзвичайний стан в країні прогнозується доти, доки не буде затримано терористів, яких, на думку фахівців, фінансує та ж політична сила, яка влаштувала вибухи рік тому під час президентських виборів.

В Україні можливе введення надзвичайного стану через теракти в Макіївці. Таку думку висловив професор кафедри національної безпеки Академії управління при президентові України, фахівець з вибухових речовин Володимир Захматов.

"Гадаю, що використані бойові вибухові речовини, а не промислові, які використовуються у шахтах і кар'єрах, - зазначив він. - Вибухи здійснені кваліфіковано, судячи з того, що ніхто не постраждав. Рік тому під час президентських виборів була серія подібних вибухів. Почерк дуже схожий, можливо, це робили ті самі люди. Послуги таких фахівців коштують мільйони гривень".

На думку професора, такі акції можуть призвести до введення надзвичайного стану в країні.

"Я не виключаю введення надзвичайного стану, щоб заборонити усі політичні виступи, збори і мітинги, - сказав він. - Такі акції спрямовані на загострення політичної ситуації. Фінансує їх той, кому вигідна дестабілізація в країні. Це не хуліганство і не кримінал. Звичайний криміналітет таким не займається. Це чисто політична демонстрація".

Володимир Захматов переконаний, що виконавців вибухів знайдуть.

"У всіх країнах на розслідування подібних справ кидають кращі сили, і як правило, виконавців вираховують. Так що отримані мільйони їх не врятують. Жодна держава не надасть їм притулку", - зауважив він.

Нагадаємо, у четвер вранці в Макіївці було підірвано будівлю ДП "Макіїввугілля" і Торговий дім "Голден Плаза". Відповідальність за вибухи взяли на себе невідомі, які через лист повідомили, що підірвуть ще кілька будівель у Макіївці, якщо їм до 17 годин не заплатять 4 млн євро.

Все про теракти в Макіївці читайте тут.

Читайте також:

Теракти у Макіївці: організатори вибухів вимагають грошей і чекають до 17:00

Опозиція звинуватила в макіївських терактах команду Януковича

У Макіївці вибухівку шукають в установах і житлових будинках

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: