В Україні вже вакцинували від коронавірусу першу людину: хто отримав щеплення

Дата публікації
Перегляди
20к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В Україні вже вакцинували від коронавірусу першу людину: хто отримав щеплення

Першим вакцину отримав лікар з Черкас.

У середу, 24 лютого, в Черкасах вакцинували від коронавірусу лікаря-реаніматолога, який працює в ковідному відділенні Черкаської обласної лікарні. Він став першим в Україні, хто отримав щеплення від COVID-19. 

Про це повідомив очільник Черкаської ОДА Олександр Скічко. 

"Знайомтеся, це – Горенко Євген Васильович. Він першим в Україні отримав щеплення від ковіду. Це лікар-реаніматолог із м. Черкаси, який працює в ковідному відділенні Черкаської обласної лікарні", - написав він у Facebook. 

Скічко також зазначив, що у сім'ї Євгена Горенка — декілька поколінь лікарів. "У нього цікава історія, тому що він лікар в декількох поколіннях. Його батько так само тут працює лікарем з 1990-х років, тому фактично це вже така певна сімейна династія", - сказав він.

Знайомтеся, це – Горенко Євген Васильович. Він першим в Україні отримав щеплення від ковіду. Це лікар-реаманітолог із м....

Опубліковано Олександром Скічком Середа, 24 лютого 2021 р.

"Партія вакцин надійшла на спеціальний склад, де буде зберігатися вакцина при температурі +2...+8°. Звідти мобільна бригада забрала перші 100 доз, тому що на сьогодні у нас передбачено, що будуть вакциновані 100 медичних працівників Черкаської області. Ці 100 доз доправлені до пункту щеплення. Сьогодні це Черкаська обласна лікарня", - зазначив Скічко.

У Черкаській ОДА також пообіцяли згодом показати журналістам, як відбувається процес вакцинації.

Зазначимо, Черкаська область стала першим регіоном України, який вже отримав вакцину від коронавірусу та розпочинає загальноукраїнську вакцинацію. Регіон отримав 16 200 доз вакцини Oxford/AstraZeneca (Covishield). Під час І етапу понад 7 тис. мешканців області отримають захист від COVID-19. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
20к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація