В Україні вже є перша жертва грипу

9-річна дівчинка з Дрогобича померла від двосторонньої пневмонії. Не виключено, що запалення легенів було викликано ускладненням грипу.

 На Західній Україні першою жертвою грипу стала 9-річна Настя Кузнєцова з Дрогобича. Як повідомляється, дівчинку, яка померла в ніч на понеділок, 6 грудня, в реанімації місцевої лікарні. У середу, 8 грудня, дитину поховали.

Розтин показав двосторонню гнійну пневмонію. Не виключено, що запалення легенів було викликано ускладненням грипу

За словами друзів сім'ї дівчинки, дитині нібито невдало прописував лікування приватним чином знайомий санітарний лікар, який перевіряє якість води.

Після такого лікування, на сьомий день температура в дівчинки підскочила до 40. Батьки викликали "швидку", дитину відвезли в реанімацію, де вона через півгодини померла.

Рідні Насті, за словами друзів родини, вважають підозрілим те, що дівчинка померла так швидко, та припускають, що вона могла стати жертвою помилки лікарів.

Главлікар Дрогобицької дитячої лікарні Андрій Колдун, у свою чергу, заявив, що дитину привезли у стані клінічної смерті, лікарі зробили все, що могли.

Як повідомлялося, на Західній Україні вже починаеться епідемія грипу. Зокрема, у Львові протягом тижня на грип та ГРВІ захворіли понад 6 тисяч людей. Високою є захворюваність серед дітей віком 7-14 років.

Читайте також:

Львівські школи закрились через епідемію грипу

Всі школи Полтави закрили на карантин

В дев'яти областях України розпочалась епідемія грипу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: