Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні з порушників карантину стягнули штрафів на майже 8 мільйонів гривень

В Україні з порушників карантину стягнули штрафів на майже 8 мільйонів гривень

Всього було складено 20 тисяч протоколів.

Від початку карантину в Україні за порушення його умов дотримання склали більше двох десятків тисяч протоколів, які дали можливість стягнути з порушників понад 7 мільйонів гривень.

Про це повідомляють на Telegram-каналі «Коронавірус в цифрах».

"В Україні за 4 місяці карантину поліція склала майже 20 000 адмінпротоколів. Загалом за порушення карантину судом накладено штрафів на суму 7,7 млн грн", - зазначають на каналі.

Нагадаємо, що Кабмін подовжив дію адаптивного карантину в Україні через епідемію коронавірусу до 31 серпня, та встановив чотири рівні епідемічної небезпеки. Йдеться про "зелений", "жовтий", "помаранчевий" та "червоний" рівні карантину. 

Кожні п'ять днів в Україні переглядатимуть приналежність регіону до тієї чи іншої зони карантину.

Відео Максим Степанов: в Україні кожні 5 днів переглядатимуть приналежність регіонів до зон карантину

Кожні п`ять днів в Україні переглядатимуть приналежність наших регіонів до тієї чи іншої зони карантину. Про це в ефірі "1+1" розповів міністр охорони здоров`я. Максим Степанов пояснив, що рішення прийматимуть на рівні кожного окремого району чи навіть міста. Так, навіть у переважно "червоній" області, можуть бути окремі "зелені" міста або села. Зокрема, саме від приналежності до цих зон залежатимуть умови навчання у школах та вишах. Міністр запевняє - більшість дітей першого вересня мають піти в навчальні заклади. Більше про коронавірус в Україні

Максим Степанов: в Україні кожні 5 днів переглядатимуть приналежність регіонів до зон карантину

Залиште свій коментар

Вибір редакції