Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні з’явилася канадська сироватка від ботулізму

З початку 2018 року зареєстровано 52 випадок ботулізму в Україні.

В Україні з’явилися в наявності високоякісні антитоксини канадського виробництва, необхідні для забезпечення можливості негайного лікуванням випадків ботулізму.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я.

"Сироватки у кількості 12 доз доставлено 25 червня в якості гуманітарної допомоги від Програми розвитку ООН у відповідь на запит МОЗ України", - йдеться у повідомленні.

Пацієнтам, які захворіли на ботулізм, було введено протиботулінічні сироватки, зараз їхній стан стабільний.

ВідеоУ Кропивницькому підтвердили діагноз ботулізм у двох молодиків

Молодики разом винаймали квартиру та поласували консервованим салом та паштетом, які прислала мама одного з них. За кілька днів занедужали. В обох випадках спочатку виникли проблеми із зором, а потім з‘явилися симптоми кишкового розладу. Одного з потерпілих негайно відвезли у реанімацію – надто важкий був стан.

У Кропивницькому підтвердили діагноз ботулізм у двох молодиків

У МОЗ нагадали, з 2018 року уряд вперше включив специфічні сироватки та імуноглобуліни, серед яких ботулінічний антитоксин, до переліку лікарських засобів і виробів медичного призначення, що закуповуються міжнародними спеціалізованими організаціями за кошти державного бюджету 2018 року, і які буде поставлено найближчим часом.

З початку 2018 року зареєстровано 52 випадок ботулізму, 60 потерпілих, 4 осіб померли.

Нагадаємо, у Кропивницькому двоє юнаків "заробили" ботулізм від домашніх консервів. Домашнє сало та печінковий паштет вони куштували разом, перші симптоми з‘явилися наступного дня.

Залиште свій коментар

Вибір редакції