В Україні анонсували будівництво державного житла, яке можна орендувати за доступними цінами

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В Україні анонсували будівництво державного житла, яке можна орендувати за доступними цінами

novostroyki.lun.ua

Житло призначене для людей, які не мають можливості придбати собі нерухомість.

В Україні незабаром з'явиться недороге муніципальне житло, в якому можна буде орендувати квартири за цінами нижчими від ринкової вартості. Про це заявив заступник глави Міністерства регіонального розвитку Лев Парцхаладзе. Повідомляє УНІАН.

За його словами, таке житло призначене для людей, які не мають можливості придбати собі нерухомість.

"Ми хочемо впровадити поняття муніципального орендного житла ... Ним зможуть користуватися працівники бюджетної сфери, соціально незахищені люди і всі, хто не може придбати житло", - сказав Парцхаладзе.

За словами представника відомства, вартість оренди такого муніципального житла буде в середньому на 30% нижче ринкової вартості.

Свою чергою представник Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву Сергій Комнатний зазначив, що нинішня орендна плата приблизно дорівнює середній заробітній платі в Україні, в той час, коли в Європі цей показник перебуває на рівні 25%.

Нагадаємо, у невеликих обласних центрах один квадратний метр житла сьогодні коштує починаючи від 8 тис. грн. Тобто квартира на 40 "квадратів" на околиці міста обійдеться у 320 тис. грн (майже 13 тис. доларів).

У великих містах – Києві, Львові, Одесі, Харкові – один квадратний метр житла в пристойному місці стартує від 20 тис. грн. Тобто та ж квартира на 40 кв. м обійдеться щонайменше у 800 тис. грн (32,5 тис. доларів).

Наступна публікація