Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні запрацюють поліцейські групи "Поліна", які захищатимуть від сімейного насильства

Проєкт наразі функціонує в трьох регіонах.

Незабаром у всій країні діятимуть групи реагування на випадки домашнього насильства. Це будуть перші 45 екіпажів, які отримають автомобілі й сучасне технічне оснащення. З'явиться також загальнонаціональна база, яка міститиме сині, жовті та червоні картки, відповідно до рівня насильства в сім’ї.

Про це в інтерв'ю LB.ua. заявив голова Національної поліції Ігор Клименко. 

"Наявність у досьє агресора таких карток для жінки, яка перевищила самооборону, має значно пом’якшувати її провину при розгляді справи", - зазначив Клименко.

За його словами, пілотний проєкт під умовною назвою "Поліна" запустили ще в 2017 у трьох регіонах. Клименко пояснив, що "Поліна” це абревіатура, скорочено від “поліція проти насильства”. Зокрема, наразі він функціонує у Дарницькому районі столиці, у Малиновському районі Одеси і в місті Сєверодонецьку Луганської області. Клименко відзначив, що за два роки дії експерименту у Києві, його перші результати показали необхідність цього проєкту.

"Це групи реагування, які обслуговують виключно виклики по домашньому насильству. Результати роботи таких груп вражають. Тому ухвалено рішення запустити цей проєкт по всіх регіонах України", - додав очільник Нацполіції.

Нагадаємо, раніше голова Нацполіції Ігор Клименко розповів, що легалізацію зброї слід провести лише після завершення бойових дій. Він також упевнений, що Україна не готова до легалізації легких наркотиків.При цьому Клименко підтримує у разі внесення змін до законодавства легалізацію проституції, "тому що ми все одно цієї проблеми не позбудемося". 

Відео Кількість злочинів в Україні зменшилася, але тяжкість їх зросла - поліція

Статистика каже, що загальна кількість правопорушень в порівнянні з минулим роком зменшилася на 21 тисячу. Однак суттєво зросла частка важких злочинів - убивств та зґвалтувань. Їх сталося за останні півроку понад 5 тисяч, звітують у поліції. Із чим пов'язано збільшення смертельних злочинів – у сюжеті.  

Кількість злочинів в Україні зменшилася, але тяжкість їх зросла - поліція

Залиште свій коментар

Вибір редакції