Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні за добу втопилося п’ятеро рибалок. У ДСНС попереджають про тонку кригу на воді

Рятувальники рекомендують поки відмовитися від зимової риболовлі.

За останню добу на Вінниччині, Хмельниччині та Житомирщині областях втопилось п’ятеро людей. Це любителі зимової риболовлі. Попри аномально теплу погоду, вони виходять на тонкий лід, нехтуючи елементарними правилами безпеки. Про небезпечне чоловіче хобі, у сюжеті ТСН.19:30.

Напередодні зранку 60-річний Олександр Костюк пішов рибалити на Південний Буг. Чоловік був досвідченим рибалкою, проте по обіді перестав виходити на зв'язок. Рідні розповідають, що почали його шукати, але не могли знайти і лише згодом побачили на воді рибацький ящик.

Дістатися туди, кажуть, не могли, оскільки існувала загроза провалитися під кригу. Тоді родичі чоловіка викликали поліцію та рятувальників з водолазами. Рятувальники дістали з води тіло вже мертвого чоловіка.

Відео Лише за добу під тонкою кригою потонуло п'ятеро любителів зимової риболовлі

Смертельно небезпечна крига. Лише за останню добу на Вінниччині, Хмельниччині та Житомирщині втопилось п’ятеро людей. Це любителі зимової риболовлі. Незважаючи на аномально теплу погоду, вони виходять на тонкий лід, нехтуючи елементарними правилами безпеки.  

Лише за добу під тонкою кригою потонуло п'ятеро любителів зимової риболовлі

Загиблий рибалка кликав із собою і сина, але той відмовився. Хлопець досі не знає, чому батько обрав відлюдне місце для свого хобі. Саме в тій місцевості, каже син загиблого, швидка течія постійно підмиває кригу.

"Він у віці був. Каже: "Далеко йти не піду, бо сам боюсь". Ніхто на думці не мав, що він туди піде", - розповідає Петро Костюк, син загиблого.

Крихка крига й на водоймищах сусіднього села Щурівці. Та це не лякає рибалок. Чоловіки пояснюють свій небезпечний вчинок, незабутніми емоціями й адреналіном. Досвідчений рибалка Віктор, який минулого сезону теж пішов під кригу, запевняє, що знає, як слід діяти в таких ситуаціях. І ділиться основними правилами.

"Розкинув руки, перевернувся, скотився на лід і все. А далі забрав знаряддя і на берег", - зазначає Віктор.

За інформацією рятувальників, такі випадки непоодинокі і трапляються, на жаль, вкрай часто. Зокрема, днями у Жмеринському районі чоловік провалився в ополонку. Його намагався врятувати товариш, але вони обоє загинули.

Ще двоє людей втопилось на Хмельниччині та Житомирщині. Вони вийшли на тонку кригу за плюсової температури. І декілька рибин та "адреналін" коштували їм життям.

Рятувальники наголошують, що зараз лід надто тонкий і тому не слід виходити на кригу. Якщо все ж зважуватися на нього ступити, то лише у надувному жилеті.

Валерій Кузнєцов

Залиште свій коментар

Вибір редакції