В Україні за добу знову зросла кількість інфікованих медиків та дітей

Дата публікації
В Україні за добу знову зросла кількість інфікованих медиків та дітей

УНІАН

Кожен п'ятий інфікований в Україні - медик.

В Україні на COVID-19 захворіли вже 2 479 медичних працівників та 881 дитина, за минулу добу зафіксовано 92 нових випадки інфікування серед медперсоналу та 26 випадків - серед дітей.

Про це міністр охорони здоров'я Максим Степанов повідомив на брифінгу 5 травня.

"За минулу добу захворіли 366 осіб, з них 26 дітей та 92 медпрацівника. Було госпіталізовано 100 осіб", - сказав він. Загалом станом на ранок 5 травня в Україні вже 12 697 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 316 летальних. За добу зафіксовано 366 нових випадків. Кількість одужалих вже 1857

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей. 22 квітня карантин подовжили до 11 травня.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Смішні суми: медики розчаровані отриманими доплатами за боротьбу з коронавірусом

Смішні суми: медики розчаровані отриманими доплатами за боротьбу з коронавірусом
Наступна публікація