Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні за місяць від переохолодження та обмороження постраждали більше тисячі людей - МОЗ

Від холодової травми померли 64 людини.

В Україні з 12 грудня до 8 січня від переохолоджень та обморожень постраждали 1037 людей. 955 з них було госпіталізовано.

Про це повідомила прес-служба Міністерства охорони здоров’я України.

Найбільше постраждалих зафіксовано у Донецькій (135 людей), Харківській (121), Дніпропетровській (117), Київській (90) та Одеській областях (69).

МОЗ також повідомляє, що через загальне переохолодження (холодову травму) померли 64 людини.

Щоб не стати жертвою переохолодження та обмороження, МОЗ дає наступні поради: не курити, рухати руками, пальцями ніг, кожні півгодини-годину обов’язково заходити в тепле приміщення, не торкатися металу руками або язиком, використовувати водонепроникні рукавички у випадку роботи з бензином при мінусовій температурі, не носити важке, не виходити з дому голодним, тримати телефон завжди зарядженим, не вживати алкоголь.

Також у МОЗ радять тепло вдягатися та носити нетісне взуття.

ВідеоМедики розповіли, як врятувати людину з переохолодженням

У Дніпрі лікарям вдалось врятувати пенсіонера, який усю ніч пролежав на холодній землі. Температура тіла старенького була нижчою за 21 градус. Таке переохолодження вважається не сумісним із життям. Рятувальники і медики дали кілька порад, як врятувати людину з переохолодженням та закликали не проходити повз тих, хто потребує негайної допомоги.

Медики розповіли, як врятувати людину з переохолодженням

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції