В Україні за останній рік суттєво здорожчало взуття. Як зберегти улюблені черевики

Реставрація у майстерні коштує кількасот гривень, тож не поспішайте одразу міняти пару.

В Україні за останній рік суттєво здорожчало взуття - на 10-20%.. Вітчизняного виробництва у нас поки що мало, а імпортний товар постійно зростає в ціні.

Про це йдеться в сюжеті "Сніданку з 1+1".

Навіть дороге взуття – не вічне. Та якщо ваші улюблені черевики чи босоніжки, здається, віджили своє, не поспішайте викидати їх на смітник. Взуттєві майстри зазначають, що полагодити можна будь-яку пару - і носити ще 2-3 роки мінімум.

Так, шкіра в процесі носіння втрачає свою еластичність. Якщо її наситити жиром, її зовнішній вигляд поліпшується. Майстри можуть усунути соляні плями, затертості і навіть глибокі подряпини. Це все робить спеціальна взуттєва косметика.

Реставрація у майстерні коштує кількасот гривень. Та не лише руки професіонала здатні робити дива. Звичка доглядати за взуттям вдома значно подовжить життя вашої улюбленої пари.

Не треба носити одну й ту саму пару кожного дня. Доглядати її треба за допомогою натуральної косметики на основі масел та жирів.

Як довго прослужить взуття – залежить і від його зберігання. До прикладу зимове потрібно зберігати сухим і чистим у картонній коробці, у жодному разі – не закривати дуже щільно, аби не з’явилася пліснява та неприємний запах.

ВідеоЧому дорожчає взуття та як дбати про улюблену пару, аби вона прослужила довше

В Україні за останній рік суттєво здорожчало взуття. Вітчизняного виробництва у нас поки що мало, а імпортний товар постійно зростає в ціні, адже прив’язаний до курсу валюти. Як довго прослужить взуття – залежить і від його зберігання. До прикладу, зимове потрібно зберігати сухим і чистим у картонній коробці, у жодному разі не закривати дуже щільно, аби не з’явилася пліснява та неприємний запах.

Чому дорожчає взуття та як дбати про улюблену пару, аби вона прослужила довше

 

Залиште свій коментар