Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні за останній рік суттєво здорожчало взуття. Як зберегти улюблені черевики

Реставрація у майстерні коштує кількасот гривень, тож не поспішайте одразу міняти пару.

В Україні за останній рік суттєво здорожчало взуття - на 10-20%.. Вітчизняного виробництва у нас поки що мало, а імпортний товар постійно зростає в ціні.

Про це йдеться в сюжеті "Сніданку з 1+1".

Навіть дороге взуття – не вічне. Та якщо ваші улюблені черевики чи босоніжки, здається, віджили своє, не поспішайте викидати їх на смітник. Взуттєві майстри зазначають, що полагодити можна будь-яку пару - і носити ще 2-3 роки мінімум.

Так, шкіра в процесі носіння втрачає свою еластичність. Якщо її наситити жиром, її зовнішній вигляд поліпшується. Майстри можуть усунути соляні плями, затертості і навіть глибокі подряпини. Це все робить спеціальна взуттєва косметика.

Реставрація у майстерні коштує кількасот гривень. Та не лише руки професіонала здатні робити дива. Звичка доглядати за взуттям вдома значно подовжить життя вашої улюбленої пари.

Не треба носити одну й ту саму пару кожного дня. Доглядати її треба за допомогою натуральної косметики на основі масел та жирів.

Як довго прослужить взуття – залежить і від його зберігання. До прикладу зимове потрібно зберігати сухим і чистим у картонній коробці, у жодному разі – не закривати дуже щільно, аби не з’явилася пліснява та неприємний запах.

ВідеоЧому дорожчає взуття та як дбати про улюблену пару, аби вона прослужила довше

В Україні за останній рік суттєво здорожчало взуття. Вітчизняного виробництва у нас поки що мало, а імпортний товар постійно зростає в ціні, адже прив’язаний до курсу валюти. Як довго прослужить взуття – залежить і від його зберігання. До прикладу, зимове потрібно зберігати сухим і чистим у картонній коробці, у жодному разі не закривати дуже щільно, аби не з’явилася пліснява та неприємний запах.

Чому дорожчає взуття та як дбати про улюблену пару, аби вона прослужила довше

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції