В Україні за перші дні серпня втопилися вже понад 30 людей

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Протягом року на водоймах загинули 850.

Понад 30 українців загинули на водоймах за перших десять днів серпня. Причиною більшості смертей є нехтування правилами безпеки.

Про це повідомляє пресслужба ДСНС в Україні.

Згідно зі статистикою, від початку року на воді загинули 850 людей, багато смертей, за словами рятувальників, сталися на не облаштованих місцях для купання та через нехтування елементарними правилами безпеки.

"Найпоширенішою причиною нещасних випадків на воді є саме недотримання правил безпечної поведінки громадянами. Зокрема, це купання в не обладнаних для цього місцях та купання в нетверезому стані. Щодо надзвичайних подій за участю дітей, то нещасні випадки стаються зазвичай через те, що дорослі залишають їх без нагляду поблизу місць з підвищеним рівнем небезпеки, або ж дозволяють дітям старшого віку самостійно відвідувати водойми", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, протягом липня на водоймах України загинули понад 120 людей. Серед нещасних випадків, які сталися цього літа, багато за участі неповнолітніх.

Відео На Прикарпатті втопився 30-річний чоловік, який рятував трьох дітей

Разом із дружиною, подругою і малечею він відпочивав на Дністрі. Раптом дітей понесла течія, і вони почали кликати на допомогу. Чоловік кинувся в річку. Виштовхав дітей на мілину, передав дружині, але сам вибратися з води вже не зміг. Здоров'ю дітей ніщо не загрожує, тіло чоловіка водолази шукали до темряви. Сьогодні операцію обіцяють поновити.

На Прикарпатті втопився 30-річний чоловік, який рятував трьох дітей

Залиште свій коментар

Вибір редакції