В Україні за сім років ліквідують державні ЗМІ

Кабмін прийняв постанову про проект закону щодо роздержавлення друкованих державних і комунальних ЗМІ. Протягом семи років їх планується ліквідувати.

Друковані засоби масової інформації державної та комунальної форм власності планується ліквідувати протягом семи років.

Про це повідомив під час конференції "Забезпечення плюралізму медіа в Україні" глава Державного комітету телебачення і радіомовлення Юрій Плаксюк.

Плаксюк повідомив, що на засіданні Кабінету міністрів 12 жовтня було прийнято постанову про проект закону щодо роздержавлення друкованих державних і комунальних засобів масової інформації.

За його словами, такого закону до сьогоднішнього дня не було не тільки в Україні, а й у Європі.

Законопроект передбачає ліквідацію таких ЗМІ протягом семи років.

"Їх (друковані видання) на сьогодні близько 672, всі вони повинні бути реформовані. Але держава дасть їм право залишитися у своїх редакціях, зберегти за собою майно, і протягом семи років держава буде виплачувати субвенції на їх утримання", - зазначив Плаксюк.

Зазначимо, що ОБСЄ вимагає розслідування випадків нападу на журналістів в Україні. "Аби відповідати міжнародним медіа стандартам та зобов'язанням в рамках ОБСЄ щодо забезпечення свободи ЗМІ, влада має уникати жодних спроб впливати або втручатися в контент", - заявила представник ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Дунья Міятович.

Читайте також:

ОБСЄ вимагає від України розслідувати напади на журналістів

Журналісти подали в суд на Януковича

У Кабміні обурені, що журналісти ходять до них, як на тусовку

Литвин: свободи слова в Україні немає

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: