Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні заарештували відомого банкіра після запиту Росії

Сам Алякін заявив, що вважає себе громадянином України.

Українські правоохоронці затримали та заарештували екс-власника російського банку "Пушкіно" Олексія Алякіна. Запит про його видачу надійшов від компетентних органів Російської Федерації.

Про це повідомляють "Українські новини".

Згідно з матеріалами суду, Алякін був затриманий 9 серпня співробітниками Служби безпеки України на 79-му кілометрі автодороги "Київ – Одеса". Його розшукує Міністерство внутрішніх справ Росії за підозрою в шахрайстві в особливо великому розмірі. В Україні він є власником будівельної компанії "Прогрес Буд", що зареєстрована в м. Борисполі.

"До Генеральної прокуратури України надійшов запит компетентних органів Російської Федерації про видачу особи для притягнення до кримінальної відповідальності за вчинення інкримінованих йому злочинів. Згідно із запитом, розшукуваний є громадянином Російської Федерації",– сказано в матеріалах суду.

У 2013 році бізнесмен отримав українське громадянство, але 30 липня цього року Державна міграційна служба скасувала це рішення.

Захист бізнесмена просив відпустити його під домашній арешт, вказуючи на те, що Алякіну необхідне стаціонарне лікування, він має міцні соціальні зв'язки, перебуває в цивільному шлюбі і є єдиним годувальником, а також підтримує Україну у збройному конфлікті на Донбасі. Зокрема, захист стверджує, що бізнесмен проходив службу в добровольчих підрозділах "Арата" і "Айдар", забезпечував учасників АТО роботою і житлом.

Сам Алякін заявив, що вважає себе громадянином України.

Однак суд застосував щодо підсудного запобіжний захід у вигляді утримання під вартою (екстрадиційний арешт) до винесення рішення Генеральною прокуратурою України про його видачу і фактичну передачу Росії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції