В Україні заборонили 43 лікарських препарати із Росії

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У списку заборонених ліків містяться, зокрема, препарати російського виробництва проти правця та стафілококових інфекцій.

В Україні заборонили  реалізацію, зберігання та застосування 68 лікарських препаратів, 43 з яких виготовлені у Росії.

Про це йдеться у розпорядженні Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками. 

Основною причиною заборони є ввезення вказаних ліків на територію України з порушенням вимог законодавства.

Медзаклади, аптеки та інші суб'єкти господарської діяльності мають негайно, після отримання розпорядження, перевірити у себе наявність лікарських препаратів зі списку, після чого вилучити їх із обігу для подальшого знищення та утилізації.

ВідеоЗаступник Міністра охорони здоров'я Роман Ілик розповів про програму "Доступні ліки"

Новий перелік препаратів, які можна отримати за програмою “Доступні ліки", затверджено. Нагадаємо, за програмою пацієнти з серцево-судинними захворюваннями, бронхіальною астмою чи діабетом другого типу можуть отримати ліки безкоштовно або з незначною доплатою. Ознайомитись з переліком безкоштовних ліків можна на сайті Міністерства охорони здоров'я. Детальніше про це говоритимемо просто зараз із Заступником Міністра охорони здоров'я Романом Іликом 

Заступник Міністра охорони здоров'я Роман Ілик розповів про програму "Доступні ліки"

У списку заборонених ліків містяться, зокрема, препарати російського виробництва проти правця та стафілококових інфекцій.

Такоже серед переліку наявні ліки українського, німецького, польського, угорського, болгарського, бельгійського, французького, румунського, датського, іспанського, італійського та австрійського виробництва.

Нагадаємо, що раніше у регіони вирушили 400 тисяч доз вакцини проти поліомієліту

Вибір редакції