Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні заборонили показувати ще сім російських "мєнтовських" фільмів

Держкіно вже заборонило в Україні 20 російських стрічок.

Сьогодні Державне агентство України з питань кіно, продовжуючи експертну оцінку фільмів російського виробництва на предмет загрози національним інтересам України, ухвалило рішення не видавати (або скасувати) прокатне посвідчення сімом стрічкам російського виробництва.

Під заборону потрапили "Кадетство", "Гончі", "Слідчий комітет", "Спецназ", "Десантура", "Морпехи" і "Військова розвідка". Фільми заборонили для кіно- та телепоказу, публічного комерційного відео і домашнього відео на території України.

"Держкіно продовжує аналізувати фільми виробництва Російської Федерації. І зважаючи на ситуацію з агресією Росії на Півдні та Сході України та на громадську думку, до якої ми не можемо не дослухатися, а також на вимогу самих військових, які беруть участь в АТО, і загалом суспільства, ми вирішили, що некоректно зараз буде демонструвати на українських телеканалах ті російські фільми, в яких має місце відверта пропаганда, на кшталт звеличення силових структур Росії та самої Росії. Щодо цього ми і надалі будемо моніторити ринок", - зазначив голова Держкіно Пилип Іллєнко.

Нагадаємо, перед цим Держкіно заборонило 13 російських фільмів, серед яких значились скандальні картини пропагандистського спрямування "Матч" та "Август. Восьмого".

Тим часом Верховна Рада на законодавчому рівні так і не спромоглася заборонити в Україні російські "ментовські" фільми.

Відео Держкіно України скасувало державну реєстрацію для дев’яти російських фільмів та телесеріалів

Залиште свій коментар

Вибір редакції