В Україні заборонили продавати менше 20 цигарок у пачці

З 1 січня в Україні почав діяти закон, який забороняє продавати менше 20 сигарет в пачці.

З 1 січня 2011 року в Україні набули чинності зміни до законодавства щодо обмеження споживання і продажу пива і тютюнових виробів.

Як повідомили у Міністерстві юстиції України, у перший день нового року набув чинності підпункт 6 пункту 1 та підпункт 3 пункту 3 розділу I Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження споживання і продажу пива та слабоалкогольних напоїв" щодо заборони продажу тютюнових виробів у споживчих упаковках, що містять менше 20 сигарет.

Загалом законом внесені зміни до ряду законів України, зокрема до Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів", до Закону України "Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров'я населення" щодо обмеження споживання і продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв та тютюнових виробів.

Як повідомлялося, Київська міська рада прийняла рішення обмежити продаж алкоголю, слабоалкогольних напоїв, пива і тютюну під час масових заходів.

Читайте також:

В Україні повністю заборонять рекламу сигарет

У Криму школярам продають сигарети та пиво зі знижкою

Вчені визначили націю, яка п'є більше всіх

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: