Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні зафіксували найменшу за 20 років кількість умисних вбивств

За 9 місяців 2000 року було скоєно 3,5 тис. умисних вбивств.

В Україні кількість вбивств, вчинених упродовж 9 місяців цього року, порівняно з минулими роками зменшилася майже втричі.

Про це йдеться у повідомленні Нацполіції.

За період від 1997 до 2017 року, кількість умисних убивств, вчинених упродовж дев‘яти місяців кожного року, коливалася від пікового значення у 3494 таких злочини (2000 рік) до найнижчого показника, зафіксованого цього року – 1185 умисних убивств.

Тож, кількість вбивств, вчинених упродовж 9 місяців 2017 року, порівняно з минулими роками зменшилася майже втричі.

Так, за минулу добу в Україні не зафіксовано жодного вбивства. Водночас поліцейські розкрили раніше скоєний такий злочин.

Кількість зареєстрованих у 2017 році умисних вбивств є найнижчою за останні 20 років – Вячеслав Аброськин (ІНФОГРАФІКА...

Опубликовано Національна поліція України 2 ноября 2017 г.

Нагадаємо, поліція розкрила моторошне вбивство у Києві. Загиблим виявився 61-річний місцевий безробітний і згодом слідство вийшло на чоловіка, якого підозрювали у скоєнні вбивства.

Ця особа – квартирант загиблого киянина, вони разом проживали. Цей чоловік не з’являвся поміж людей і явно переховувався. Згодом ми затримали його і доставили до управління поліції, аби з’ясувати його причетність до події.За словами цього чоловіка, того дня вони випивали у квартирі, посварилися і під час конфлікту квартирант вдарив власника помешкання у голову. Потім пішов із дому, а коли повернувся, хазяїн квартири вже був мертвий.

Тож, аби приховати причетність до смерті чоловіка, підозрюваний відтяв мертвому голову і викинув у смітник разом зі знаряддям злочину, а тіло вночі викинув у каналізаційний колодязь. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції