В Україні закінчились гроші на боротьбу з епідемією грипу

В разі, якщо президент не дозволить виділити мільярд на боротьбу з грипом, уряд не зможе більше фінансувати цю справу.

Кабінет міністрів використав усі фінансові можливості резервного фонду на боротьбу з епідемією грипу, заявив в.о. міністра фінансів Ігор Уманський.

"Ті можливості, які були з використанням резервного фонду, ми використали. Якщо не будуть внесені зміни до закону про держбюджет, уряд позбавлений можливості щось додатково зробити", - сказав він.

За словами Уманського, уряд підтримав звернення до президента Віктора Ющенка з проханням терміново підписати закон про виділення коштів на боротьбу з епідемією. Глава Мінфіну підкреслив, що Кабмін не вносив до свого порядку денного і не розглядав жодних питань, що стосуються використання виділеного на боротьбу з грипом мільярда.

Нагадаємо, Ющенко заявив про намір ветувати закон про виділення мільярда гривень на боротьбу з епідемією. Коментуючи ці слова, Уманський наголосив: "Давайте дочекаємося, що президент зробить, чи підпише, чи накладе вето. Це політичні заяви. Я думаю, коли президент візьме ручку в руки і буде або підписувати закон, або підписувати вето, він визначиться в останній момент".

Нагадаємо, виділити 1 мільярд гривень на боротьбу з епідемією грипу Верховна рада вирішила 3 листопада.

Від грипу та ГРВЗ в Україні вже померли 189 людей. Хворі 1 мільйон 122 тисячі людей, 57,286 тисячі людей госпіталізовані.

Читайте також:

Тимошенко звинуватила Ющенка у всіх смертях від грипу

Від грипу в Україні померли 189 людей

На Чернігівщині зафіксовано першу смерть від грипу

ВідеоВ Україні закінчились гроші на боротьбу з грипом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: