В Україні закрилася кожна п'ята компанія-забудовник

Переважна більшість малих компаній не витримала кризи, натомість великі, яким вдалося вижити, активно займаються захопленням нових сегментів ринку.

Кожна п`ята компанія-забудовник в Україні припинила або згорнула свою діяльність. Такі дані були одержані в рамках дослідження "Рейтинг бізнес – довіри" в будівельній галузі України, проведеного комунікаційним агентством "ВАРТО".

За даними дослідження, у зв`язку з кризою 19% компаній з опитаних 122 компаній-учасників Української будівельної асоціації повністю згорнули або припинили свою діяльність.

У частині громадських комунікацій дослідження показало: будівельна галузь була і залишається достатньо закритою для громадськості. Так, 28% компаній ніколи не передбачали в штаті фахівців із громадських комунікацій, а 20% компаній на тлі кризи скоротили фахівців даного напряму.

У ході детального дослідження "Рейтинг бізнес - довіри", в якому взяли участь 40 компаній-забудовників, виявилось, що під час кризи 60% компаній працюють на розширення існуючих і захоплення нових сегментів ринку, 35% - кидають свої сили на утримання позицій на ринку, 5% опитаних визнали, що тимчасово ослабили свої позиції.

Дослідження "Рейтинг бізнес - довіри" було проведено шляхом анкетування провідних фахівців 40 будівельних компаній, які мають у штаті фахівців із громадських комунікацій або що мають досвід роботи з інструментами PR і реклами. До участі в дослідженні були запрошені компанії-учасники Української будівельної асоціації (УБА), а також компанії, які внесені до каталогу ресурсу realt.ua.

Читайте також:

Квартири у Києві продовжують дорожчати

Аферисти викрадають в Києві цілі будинки

Від забудови на території Софії киян відганяли сльозогінним газом

Будівництво найвищого у світі хмарочоса зупинили через кризу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: