В Україні закрили 99% залів гральних автоматів

Решта гральних закладів продовжують свою діяльність всупереч розпорядженню уряду та дорученню першого віце-прем’єра.

Органи правопорядку, виконуючи відповідне доручення уряду, закрили 99% або 10 тисяч 319 гральних закладів, у тому числі 2 тисячі 664 розташованих у житлових будинках. Решта гральних закладів продовжують свою діяльність всупереч розпорядженню уряду та дорученню першого віце-прем’єр-міністра Олександра Турчинова. Зокрема, до таких суб’єктів господарювання належить ТОВ "Максбет".

Як повідомляє прес-служба Кабміну, на виконання рішень уряду Міністерство внутрішніх справ провело перевірку суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльність у сфері грального бізнесу, щодо дотримання вимог чинного законодавства і ліцензійних умов, а також щодо закриття закладів, розташованих у житлових будинках.

На даний час здійснюється перевірка законності їхньої діяльності, зокрема щодо правомірності використання під гральні заклади житлових приміщень, правил пожежної безпеки, встановлення законності походження грального обладнання тощо. До проведення цих перевірок залучаються інші контролюючі органи.

Крім того, МВС протягом 2008-2009 років за дорученням уряду тричі проводило перевірки гральних закладів. Було перевірено понад 9 тис. суб’єктів господарювання.

Викрито 3,9 тис. фактів протиправної діяльності, у т.ч. 1,8 тис. – надання послуг без відповідної ліцензії та 2,2 тис. – без патенту. Виявлено 13,5 тис. одиниць грального обладнання (ігрові автомати та столи), яке функціонувало без дозвільної документації.

За результатами перевірок було складено більше 2,9 тис. адміністративних протоколів. За виявленими правопорушеннями МВС направило до Мінфіну, обласних та міських державних адміністрацій документи для скасування ліцензій на гральний бізнес.

Нагадаємо, уряд своїм розпорядженням доручив Міністерству фінансів і державним адміністраціям з 8 травня призупинити на місяць дію ліцензій на ведення грального бізнесу для проведення протипожежної й санітарної перевірок відповідних закладів.

Термінова перевірка була спричинена трагедією в залі ігрових автоматів "Метро-Джекпот" у Дніпропетровську. В результаті пожежі в залі дев’ять осіб загинули на місці, 11 були госпіталізовані. Згодом одна людина померла у лікарні.

Попередньою причиною інциденту називають недотримання вимог пожежної безпеки в залі ігрових автоматів.

Читайте також:

Гральний бізнес в Україні буде винесено за межі міст

Ющенко вимагає перевірити гральний бізнес в усіх регіонах

Міліція затримала директора згорілого залу гральних автоматів

Причиною вибуху в Дніпропетровську стали кримінальні розборки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: