В Україні закриваються 13 банків

Ще у вісьмох банках Нацбанк ввів тимчасову адміністрацію терміном на 1 рік.

В Україні ліквідуються 13 банків. Із них по 4-х банках ліквідаційна процедура знаходиться на завершальній стадії, а саме: АБ "Аллонж", АК Український банк "Відродження", ДАБ "Донвуглекомбанк", АК АПБ "Україна".

Про це повідомляється у прес-релізі Національного банку України.

Непродані активи та реєстр вимог банку "Україна" 26 грудня 2008 року передані за договором в управління юридичній особі – ТОВ "Торнадо" (для подальшої реалізації та задоволення кредиторських вимог).

Непродані активи та реєстр вимог АБ "Аллонж" 08 серпня 2008 року передані за договором в управління юридичній особі – ТОВ "Вотум".

Непродані активи та реєстр вимог ліквідованого банку "Укрспецімпексбанк" знаходяться в управлінні КБ ТОВ "Місто Банк".

В стадії реорганізації знаходиться харківський АБ "Факторіал Банк", якому Національним банком 02 вересня 2008 року надано дозвіл на здійснення реорганізації шляхом приєднання до київського "СЕБ Банк" на правах безбалансового відділення.

Крім того, станом на 23 лютого 2009 року Національний банк з метою забезпечення схоронності активів та капіталу при загрозі платоспроможності призначено тимчасову адміністрацію у 8-ми банках:

1. ЗАТ „Промінвестбанк”

2. ТОВ „Укрпромбанк”

3. АКБ „Національний кредит”

4. ВАТ КБ „Причорномор’я”

5. АКБ "Київ"

6. ВАТ КБ "Надра"

7. ТОВ „Західінкомбанк”

8. АКБ "Одесса-банк"

В усіх банках тимчасову адміністрацію призначено терміном на 1 рік і введено мораторій на задоволення вимог кредиторів на 6 місяців з дня прийняття рішення про призначення тимчасової адміністрації.

Читайте також:

Ющенко попросив припинити "ґвалтувати" банки

НБУ продавав боржникам банків долари по 7,8 грн.

Банки стали на захист колекторів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: