В Україні запрацював Оперативний штаб з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Штаб працюватиме цілодобово.

В Україні від 26 березня почав роботу Оперативний штаб з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня.

Про це під час брифінгу заявила прессекретарка заступника міністра охорони здоров`я Марія Іваник.

"Сьогодні вранці відбулося розгортання штабу. Віктор Ляшко провів вранці перше засідання та призначив керівника штабу, дав доручення до 16:00 всім главам ОДА створити такі штаби в областях, які будуть працювати з центральним штабом, організувати їх роботу та призначити керівників. Також було роздано перші завдання та поставлено дедлайн до кінця дня їх виконати", - розповіла вона.

За словами Іваник, до ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, згідно з рішенням уряду, будуть залучені МОЗ, ДСНС, Мінрегіон, Нацполіція та Державна прикордонна служба.

"Штаб буде працювати цілодобово - 24/7", - резюмувала вона.

коронавірус в Україні, інфографіка 10:00 26 березня
ТСН.ua

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста. За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Залиште свій коментар

Вибір редакції