В Україні запрацює дорожня поліція та тактичні групи підтримки патрульних

В Україні запрацює дорожня поліція та тактичні групи підтримки патрульних

Майбутніх поліцейських набиратимуть протягом усього наступного року.

В Україні наступного року збираються запустити дорожню патрульну поліцію, набір до якої відбуватиметься у два етапи.

Про це заявив начальник департаменту патрульної поліції Євген Жуков, повідомили у прес-службі Нацполіції України.

"У планах на 2017 рік є запуск дорожньої поліції та тактичних груп патрульної поліції. Для дорожньої поліції планується задіяти 2600 співробітників", - зазначив він, запевнивши, що запуск дорожньої поліції дасть змогу зменшити навантаження на патрульну поліцію й забезпечити правопорядок на автошляхах держави.

Жуков також наголосив, що для забезпечення патрулювання доріг міжнародного та національного значення загальною протяжністю 9 тисяч кілометрів вийде 324 патрулі.

До того ж він розповів, що у п'яти містах України запустять групи тактичної підтримки патрульної поліції, зокрема, у Києві це буде 600 осіб, в Одесі, Харкові та Дніпрі по 300 співробітників, у Львові – 250 працівників.

"Їхнє основне завдання – підтримка нарядів патрульної поліції, тобто виїзд та реагування на всі ускладнення оперативної обстановки. Крім того, на них буде покладено питання забезпечення пішого патрулювання та забезпечення публічного порядку під час проведення мирних зібрань", – додав правоохоронець.

За словами Жукова, перший етап набору кандидатів на посади триватиме до 1 серпня наступного року, другий - до 1 грудня.

Нагадаємо, 14 листопада Хатія Деканоідзе скликала прес-конференцію, на якій оголосила про свою відставку. За словами Хатії, до такого рішення її спонукало те, що на роботу поліції намагаються впливати політики. Свого наступника Трояна Деканоідзе вважає політично залежним.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів