В Україні запрацюють нові сервісні центри МВС: що зміниться і як обирали персонал

В Україні запрацюють нові сервісні центри МВС: що зміниться і як обирали персонал

Фото: УНІАН

На місце у новому сервісному центрі претендувало 43 особи.

За тиждень розпочне роботу перший головний сервісний центр Міністерства внутрішніх справ України. Чиновники обіцяють, що всі адміністративні послуги автомобілісти отримають швидше, компетентніше і комфортніше, йдеться у сюжеті "Сніданку з 1+1".

В Україні уже півроку не працюють МРЕВ, які асоціювались здебільшого з корупцією, довжелезними чергами і суцільним дискомфортом. Замість них запрацювали сервісні центри МВС. У кожному місті їх функціонує декілька. Вони працюють за принципом єдиного вікна і, на відміну від МРЕВ, не зважають на прописку автовласника.

У МВС обіцяють, що робота нових сервісних центрів буде на рівень вище, тому що обрали нових працівників, 90% з яких раніше не працювали в правоохоронній системі.

За словами колишнього економіста з Києва Ольги, яка пройшла жорсткий відбір і поповнила ряди співробітників сервісного центру нового зразка, її не зупинили ані понад 2,5 тисячі конкурентів, ані конкурс у 43 особи на місце. "Бажання змінити щось на краще у своїй країні і задля своїх дітей і нащадків все ж таки мене спонукало", - стверджує вона.

Стажери два тижні проходили інтенсивний курс лекцій і цілий місяць, зокрема, працювали у теперішніх сервісних центрах, проходили першу практику, помічали сильні та слабкі сторони сервісу.

Нові сервісні центри МВС будуть виконувати такі функції: видача та обмін водійських посвідчень, реєстрація та перереєстрація авто, видача та зберігання номерів, оформлення дозволів на перевезення небезпечних вантажів. На додачу в кожному центрі можна буде скласти іспит для отримання водійських прав.

Оновлений сервісний центр у Києві обіцяють відкрити вже за тиждень

Оновлений сервісний центр у Києві обіцяють відкрити вже за тиждень

Повʼязані теми:

Наступна публікація