В Україні запустили політичну соціальну мережу

Це платформа, на якій політик відразу зможе побачити реакцію на свої дії, тобто матиме зворотній зв’язок з виборцями.

В  Україні відкрилася політична соціальна веб-мережа Politiko.com.ua.

Про це повідомили розробники порталу - блогер Дмитро Лисенко, який є автором ідеї проекту, консультант з інтернет-комунікацій Максим Саваневський, а також менеджер з новітніх медіа HOSHVA PR Катерина Холодило.

Саме ці троє фахівців розробляли портал і займатимуться його подальшою підтримкою.

Організатори проекту стверджують, що Politiko розроблена під українські політичні реалії. В новій мережі створено всі умови для політичної та громадської он-лайн-діяльності: спілкування в групах, ведення блогу, дискутування на дебатах, висловлювання ідей, можливість оцінити діяльність партій та політиків.

На порталі кожен бажаючий може зареєструвати власний профіль, що дозволить йому висловлювати думки про дії політиків, шукати однодумців. Як вважають засновники мережі, для молодих лідерів це буде гарний майданчик для розвитку політичної кар’єри.

Politiko працюватиме під гаслом “Об’єднаймо Україну!”. Лисенко наголосив, що це незалежна соціальна мережа, і її засновники однаково доброзичливо ставляться до всіх політичних партій і громадських організацій, тому запрошують всіх без винятку реєструватися на порталі та брати участь в обговореннях.

На сьогодні спостерігається відчутний вплив інтернет-сервісів на формування іміджу політиків та партій. Як відомо, саме використання різних інтернет-проектів значною мірою допомогло Бараку Обамі перемогти на президентських виборах в США.

Поки на сайті Politikо містяться неактивовані аккаунти найвідоміших в Україні політиків, щоб люди вже зараз могли якось виставляти їм оцінки довіри-недовіри. Найближчим часом засновники мережі планують надіслати політикам запрошення для активації цих аккаунтів. Після того як політики “активуються”, кожен з відвідувачів зможе ставити їм питання. Крім того, на Politikо передбачається організація чат-конференцій з політиками.

“Це платформа для показу своїх дій. Політик відразу на цьому сайті бачить реакцію на свої дії через тенденцію довіри-недовіри чи висловлення на обговореннях. Тобто він одразу має зворотній зв’язок з виборцями, реакцію суспільства”, - зазначив Лисенко.

“Ми запрошуємо всіх політиків, громадських діячів і їх прихильників об’єднатися в одній спільноті, що дасть змогу побачити динамічну картину української політики он-лайн. Це буде ще одним кроком до розвитку громадянського суспільства в Україні”, - додав засновник мережі Politiko.

Нагадаємо, 24 лютого в соціальній мережі Twitter відкрилося офіційне інтернет-представництво президента Віктора Ющенка .

Читайте також:

"В Контакті" відвідують більше, ніж "Однокласників"

Ющенко зареєструвався у соціальній мережі

"Однокласники" зробили смайлики платними

Основним власником "Однокласників" стала компанія з Віргінських островів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: