Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні запустять власне виробництво найбільш дефіцитних боєприпасів для ЗСУ —  Порошенко

На ДАХК "Артем" вже відкрили нову ділянку для виготевлення артилерійських боєприпасів великих калібрів.

Оборонна промисловість Україні виробила найбільш дефіцитні боєприпаси, яких потребували ЗСУ.

Про це заявив президент України Петро Порошенко на відкритті лінії з виготовлення снарядів у ДАХК "Артем".

За його словами, після попередньої влади ніхто не хотів поставляти обладнання, проте тепер довіра відновлена і багато країн світу постачає техніку, на якій працюють працівники оборонної промисловості.

"Можна бути тричі дипломатом, мати величезні гроші, підтримку світу, але точно не можна запустити виробництво боєприпасів без найголовнішої складової — без рук працівників оборонної промисловості", - заявив президент. Так, сьогодні Київський політехнічний інститут та інші готують кадри для оборонної промисловості.

Як написав Порошенко у Twitter, запуск нової виробничої дільниці із виготовлення артилерійських боєприпасів великих калібрів для артилерійської установки "Гіацинт" у ДАХК "Артем" - це старт вкрай важливого для України серійного виробництва боєприпасів. "Ми не лише відновили виготовлення боєприпасів для ЗСУ, але й зробили їх більш точним, більш ефективним, збільшивши потужність та ефективність української армії. Вже найближчим часом ми готові поставити виробництво найдефіцитніших боєприпасів на серійний потік", - наголосив Порошенко.

Раніше в "Укроборонпромі" показали, як збирають новий експериментальний корпус БТР-4. Після завершення зварювання військові виконають перевірки і у разі успіху розпочнуть серійний випуск корпусів.

ВідеоНа Київщині запрацювали одразу два заводи з виробництва легкомоторних ґвинтокрилів

Мовиться про легкомоторні літальні апарати, які не дорогі в обслуговуванні і зручні у використанні, а в майбутньому ще й можуть слугувати для оборонної сфери. Про це заявив секретар РНБО Олександр Турчинов, який проінспектував виробництво. На повну потужність заводи запустять вже у вересні. 

На Київщині запрацювали одразу два заводи з виробництва легкомоторних ґвинтокрилів

Вибір редакції