В Україні затримали велику партію іранського героїну: наркотики перевозили через окупований Крим

В Україні затримали велику партію іранського героїну: наркотики перевозили через окупований Крим

Фото: gp.gov.ua

Вартість вилученого товару на “чорному ринку” становить 1 мільярд гривень.

Українські правоохоронці припинили діяльність транснаціонального організованого злочинного угруповання. Його учасники перевозили героїн з Ірану через територію Вірменії та Грузії до України для подальшого збуту на території нашої держави та контрабанди до Європейського Союзу.

Про це повідомили у п’ятницю, 22 липня, у пресслужбі Офісу Генпрокурора.

Про діяльність організаторів цього наркотрафіку правоохоронцям стало відомо на початку 2020 року. Тоді ж було встановлено, що перевезення героїну відбувається, зокрема, через територію окупованого Криму. Для припинення діяльності злочинної групи було здійснено контрольовану поставку.

“Правоохоронці слідкували за переміщенням вантажного автомобіля з Ірану до України, у якому нібито перевозили будівельні матеріали, але насправді в спеціально обладнаних муляжах цегли знаходився героїн”, - повідомили у пресслужбі.   

Під час отримання “товару”  у Києві було затримано двох громадян Туреччини, один з яких був організатором цієї схеми: через свої зв’язки він займався придбанням героїну в Ірані та його відправкою в Україну. Інший затриманий займався збутом героїну на території України, а також планував його контрабанду дрібними партіями до країн Європейського Союзу.

За даними ОГП, загальна вага вилученого наркотичного засобу становить понад 368 кг, що за цінами “чорного ринку” – 1 млрд грн.

Організаторам наркотрафіку повідомлено про підозру у контрабанді і незаконному придбанні, зберіганні, перевезенні та збуті наркотичних засобів (ст. 305, ст. 307 КК України). 

Нагадаємо, раніше в Одесі велику партію кокаїну затримали в порту "Південний". Кокаїн був захований у вентиляційних люках контейнера з бананами

Повʼязані теми:

Наступна публікація