В Україні затримали злочину групу вербувальників. Через зловмисників 300 українців судять в Греції

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Громадян України підставляли під час переправлення мігрантів.

Поліція разом з прикордонниками викрили масштабну схему вербування українців, за допомогою яких перевіряли мігрантів з до Євросоюзу.

Про це 23 жовтня повідомили в Державній прикордонній службі.

Зазначається, група на території Херсонської, Миколаївської та Одеської областей підшукувала потенційних жертв з фінансовими труднощами, яких в подальшому переміщували за кордон та втягували в протиправну діяльність.

"Яхта з куратором та двома завербованими українцями виходила з одного із портів України до визначеної точки біля берегів Туреччини, де здійснювали посадку на борт мігрантів. Куратор після цього сходив з яхти і повертався до України літаком, а два громадянина України прямували до ЄС разом з незаконними мігрантами", - розповіли в прикордонній службі.

Після цього, за словами ДПСУ, правоохоронні органи країн ЄС затримували яхту, мігранти мали можливість отримати статус біженця, а ось для українців – тільки суд і в’язниця, при чому на досить великий термін.

До речі, наразі в Греції відбувають покарання за саме такі злочини близько 300 українців.

"Прикордонні оперативні співробітники, представники поліції АР Крим та Департаменту боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, під процесуальним керівництвом прокуратури АР Крим, оглядової групи катера "Балаклава", за силової підтримки відділу спеціальних дій Морської охорони та спецпідрозділу "ДОЗОР" провели ряд обшуків на території Херсонської та Миколаївської областей", - додали в пресслужбі.

Безпосередньо яхту правоохоронці затримали під час виходу запланованим маршрутом. Одразу після цього спільна група розпочала санкціоновані судом обшуки в місцях проживання всіх фігурантів справи.

Як результат, прикордонники та поліцейські виявили матеріали, що підтверджують вчинення протиправної діяльності, пов’язаної з торгівлею людьми (суднові квитки, свідоцтва на різні яхти, акти огляду малого судна, технічний талон на яхту, морський сертифікат, мобільні телефони, ноутбуки, блокнот з чорновими записами, наркотичні засоби).

Нагадаємо, раніше у Польщі затримали одного з організаторів та лідерів найбільшого українського угруповання з виробництва і збуту наркотиків.

Залиште свій коментар

Вибір редакції