Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні завершено весняний призов: які особливості під час карантину та скільки відправили до війск

В Україні завершено весняний призов: які особливості під час карантину та скільки відправили до війск

Планове завдання виконано на 100%.

В Україні завершено черговий призов громадян на строкову військову службу "Весна 2020".  Його було проведено протягом травня-липня. Призвано понад 16 тисяч осіб.

Планове завдання виконано на 100%. Про це у п'ятницю, 31 липня, повідомляє пресслужба Генерального штабу ЗСУ на сторінці у Facebook.

Так, призвано та відправлено до військ (сил) 16 460 осіб, із них до:

  • Збройних Сил України - 9 000 осіб;
  • Національної гвардії України - 5 460 осіб;
  • Державної спеціальної служби транспорту - 700 осіб;
  • Державної прикордонної служби України - 1 300 осіб.

Як зазначається, через те, що призов відбувався під час карантину, усім призовникам перед відправлянням до військ проводилися тести на виявлення коронавірусної інфекції.

"Також, молоде поповнення, яке надходило у військові частини протягом двох тижнів розташовувалося окремо від іншого особового складу, з метою здійснення їхнього посиленого медичного спостереження, контролю та дотримання заходів протиепідеміологічної безпеки. Завдяки вжитим заходам не допущено виникнення небезпечної хвороби серед призовників та молодого поповнення, яке надійшло на комплектування військових частин", - йдеться в повідомленні.

Крім того, як зазначається, особливістю чергового призову стало відправлення до військових частин призовників у віці 18-19 років лише за їх власним бажанням (за відповідними заявами) та можливості надання відстрочок від призову на строкову військову службу випускникам закладів освіти цього року, які бажають навчатися для отримання наступного вищого рівня освіти.

Відео Міністерства освіти і оборони домовилися про відтермінування військового призову для випускників

Випускників шкіл поки не призиватимуть до армії. Навіть тих, кому вже виповнилося 18, і кому зараз вже почали по всій країні приходити повістки. Два міністерства - освіти і оборони - домовилися про відтермінування військового призову для випускників.

Міністерства освіти і оборони домовилися про відтермінування військового призову для випускників

Залиште свій коментар

Вибір редакції