В Україні завтра відновлюються внутрішні авіарейси: які нові правила чекають на пасажирів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Пасажирам радять завчасно приїздити до аеропорту.

В Україні від 5 червня відновлюється внутрішнє авіасполучення. Перші два рейси заплановані на завтра з Києва до Одеси та Дніпра. Однак пасажири мусять дотримуватися нових правил безпеки і поведінки в аеропорту.

Про це інформує пресслужба міжнародного аеропорту "Бориспіль".

Згідно з новими обмеженнями, на в'їзді в аеропорт буде розміщено контрольно пропускний пункт поліції. Там пасажирам перевірятимуть температуру тіла. 

Повідомляється, що тимчасово всі внутрішні рейси будуть обслуговуватися в терміналі D. Заходити туди можуть лише пасажири з посадковим талоном чи квитком. Крім того, вони мають бути у медичних масках або респіраторах. 

Проводжаючі у термінал допускатися не будуть. Пасажирам радять із запасом планувати свій час на дорогу до аеропорту через можливі затори. 

Як відомо, від 5 червня в Україні стартує черговий етап послаблення карантину і дозволяється відновити внутрішні авіаперельоти, а від 15 червня - міжнародні. 

Відео Послаблення карантину: ресторанам дозволять приймати відвідувачів, а вірянам - ходити до церкви

Уже післязавтра відновлять внутрішнє авіаційне сполучення та можна буде ходити до церков. У Кабміні називають це продовженням адаптивного карантину, тож усі послаблення будуть відбуватись лише за умов дотримання протиепідеміологічних заходів. У п’ятницю відкривають  ресторани та церкви.  

Послаблення карантину: ресторанам дозволять приймати відвідувачів, а вірянам - ходити до церкви

Залиште свій коментар

Вибір редакції