В Україні збільшилася кількість безробітних

Це перший сплеск безробіття з березня 2009 року, коли почався тривалий період її зниження.

У Україні в листопаді кількість безробітних, які перебували на обліку, збільшилася на 10,4 тис., - до 536,7 тис. людей. Такі дані наводить Державна служба зайнятості (ДСЗ).

Загальна кількість безробітних у листопаді збільшилася на 3,8 тис., до 512,2 тис., з яких понад 400 тис. отримали фінансову державну допомогу. Це перший сплеск безробіття з березня 2009 р., коли почався тривалий період її зниження: за березень-жовтень кількість безробітних громадян, що знаходяться на обліку у ДСЗ, скоротилася майже в два рази - на 388,2 тис. людей.

Відновлення зростання безробіття в листопаді супроводжувалося скороченням кількості вакансій на 2,1 тис., до 75,4 тис. При цьому, якщо в жовтні ДСЗ знайшла роботу 70,3 тис. людей, то в листопаді - всього 44,7 тис. (з початку року - 667,9 тис.).

У прес-службі ДСЗ зростання кількості безробітних вважають за незначне і пов'язують з сезонними коливаннями на ринку праці, які спостерігаються в Україні останні десять років і характерні для більшості країн. "У листопаді-грудні ми завжди чекаємо збільшення реєстрації незайнятих громадян, але навесні фіксується зниження їх кількості", - сказали виданню у ДСЗ, пояснивши сезонність зростання безробіття завершенням сільськогосподарських, будівельних робіт і курортного сезону.

Читайте також:

В Україні знову зменшилася кількість безробітних

Рівень безробіття в Україні офіційно впав до 2%

Восени півмільйона українців втратять роботу

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: